• Osídlování Divokého západu
  Seznámení s trapery a indiány
 • Krocení divokého býka
  Teambuildingové aktivity
 • Zážitky násobené 4x4
  Offroadový polygon patří k nejlepším v republice
 • Hra s ohněm
  Ohňostroje a pyrotechnické efekty jsou naší chloubou.

Teambuilding a program 

Zábava k firemní akci patří vždy, ať už jde o firemní oslavu, motivační akci nebo prosté školení. Z naší nabídky můžete vybírat několik témat, celodenní kompaktní programy i jednotlivé programové vstupy. Pro teambuildingové akce máme připraveno mnoho disciplín a to také v různých tématech. Nechybí ani večerní programy, taneční a hudební vystoupení, soutěže pro hosty, ale i velkolepá představení, jako je ohňová show v přírodním amfiteátru. Umíme zajistit mnoho umělců i dětské programy, ale ani to není vše z naší nabídky. 

Teambilding firemní akce

Teambuilding

Zažijete teambuildingové aktivity dle tématu akce a se stylovým průvodcem. Tématické aktivity prověří obratnost, logické myšlení, týmového ducha,  postřeh i smysl pro humor a nabízeny jsou ve variantách do každého počasí.  
Více

Program pro firemní akce

Program a zábava

Nepřeberná nabídka možností programu na všechny akce. Přírodní amfiteátr, rodeová arena s velkou stage, restaurace s podiem, offroad polygon, přistávací dráha a další prostory vybízí k programové skladbě jakou si jen budete přát. 
Více

Program pro firemní akce

Tématické akce 

Akce na různá témata podporují kreativitu  a uvolňují zábavu. Můžete si zahrát na koho chcete a věřte, že i Váš vždy nepříjemný obchodní partner v kostýmu desperáta ožije a dobře se pobaví a především, si akci zapamatuje, tedy i Váši firmu. 
Více

Teambuilding 

Přijedete jako jednotlivci a odjíždět budete jako tým

Jak to probíhá

Dle zadání akce a nároky na teambuilding, teamspirit nebo jen Fun Event, Vám program připravíme na klíč. Průběh akce se pak liší, dle toho co od akce očekáváte. 

Soutěžní disciplíny

Pro různé typy akcí máme v nabídce různé disciplíny od tradičních kovbojských dovedností, přes logické, vědomostní i zábavné až po adrenalinové nebo sportovní. Navrhneme Vám je i podle tématu akce, skladby Vašich hostů, ročního období i cíle, který máte. 

Workshopy

Naučit se něco nového nebo si vyrobit něco zajímavého a to buď jako jednotlivci nebo v týmu. Zajímavá je jistě výroba lapačů snů, který si odnesete domů, nebo týmová spolupráce při stavbě a následné hře minigolfu. Nově připravujeme i kuchařské workshopy.

Teambulding na přání 

Máte-li vlastní představu, jak by Váš teambuildingový den měl vypadat, připravíme ho dle přání. 

Program a zábava

Unikátní programová nabídka pro akce všeho druhu a v každém ročním období. 

Večerní program v interiérech

K večernímu posezení si můžete vybrat ze škály programových vstupů, opět tématicky zaměřených. Scénky, přestřelky, taneční vystoupení, módní přehlídky i s oblíbenou přehlídkou stylového prádla,  živá hudba i DJ, také zábavné soutěže, casino, ochutnávka nápojů a mnoho dalšího. 

Celodenní programy, rodinné dny

Odměnte své zaměstnance nebo obchodní partnery a jejich rodiny neformálním dnem plným zábavy a odpočinku. Takový benefit nenabízí každý a tak si Vás jistě lépe zapamatují. Celodenní programy zajistíme i s cateringovými  a ubytovácími službami.

Show, koncerty, divadla

Zajištění koncertů různých interpretů, divadelních představení, talk show, westernové show, cvičená zvířata, akční divadla a to vše přímo v areálu na několika stage. Kapacita u hlavní stage na Rodeo Areně je až 15 tisíc osob, přírodní amfiteátr pojme cca 2500 sedících diváků. 

Ohňostroje

Pyrotechnické efekty a ohňostrojné práce patří k chloubě naší nabídky. Dokonalé ohňostroje na jakoukoliv hudbu, výbuchy, exploze, ale i tanečnice s ohněm, nebo interiérové ohňové efekty a vystoupení jsou exklusivním doplňkěm jakékoliv akce. 

Témata akcí 

Stylové prostory svádí ke stylizaci akce do různých témat. Atmosféru vytvoří nekonečné množství dekorací a kostýmů. 

Western

Nikde jinde nezažijete lepší atmosféru divokého západu, než u nás. Kovbojové, indiáni i kankánové tanečnice Vás provedou aktivitami jako je například rýžování zlata, střelba z luku i jízda na koni. To vše v autentických kulisách westernového městečka. 

Mafie

Zábava ve stylu bohatých večírků období 20.-30. tých let minulého století. Kmotr, Al Capone, Velký Gatsby i Anděl s ďáblem v těle mohou být inspirací pro téma akce Mafie. Šampaňské poteče proudem i přesto, že policie přísně kontroluje dodržování prohibice

Zabíjačka

Vůně jitrnic, tlačenky, čerstvých škvarků...no koho by to nezlákalo. K tomu kapičku slivovice a zábava je hned v plném proudu. Tradiční zabíjačky se můžete zúčastnit i aktivně formou teambuildingů, nebo si jen pochutnat na specialitách mistra řezníka, třeba v rámci vánočního večírku. 

Army

Vojenský výcvik se vším co k tomu patří, ovšem v mnohem veselejším stylu, než na opravdové vojně (tedy nebude-li si to Váš šéf výslovně přát). Sborka rozborka, jízda v obrněném vozidle pěchoty, práce s detektorem kovu, ale i sexy vojačky, od kterých se rádi necháte naverbovat. 

Další témata i na přání 

Mnoho dalších témat: Ples upírů, Hippies, Středověk, Olympijské hry, Cesta kolem světa, Sci-fi nebo jakékoliv jiné téma na které máte chuť. Připravíme dekorace, kostýmy i program a zábava může začít. Mezi novinky a opravdu relaxační akce patří nabídka rybaření.