• Rodinné dny
    Kompletní servis
  • Vítání hostů
    Osobně přivítáme každého z Vás

Služby pro firemní akce 

Doplňkové služby pro firemní akce. 

Kompletní servis

Zajištění akce na klíč

Veškeré akce připravíme kompletně. Školící prostory i velké akce s kompletním programem a aktivitami. 

Technické vybavení 

Vybavení konferenčních místností

Technické vybavení je standardní ve všech místnostech. Ozvučení, projekce, WI-FI atd. 

Branding areálu 

Prezentace vlastní značky 

Přivítejte své hosty stylově a podpořte vnímání Vaší značky. Brány, vlajky, banery, plakáty atd. 

Dárky 

Pamětní dárky, psací potřeby... 

Drobné suvenýry na památku i funkční dárky s logem společnosti. Například trička, klobouky a pod.

Další služby 

Aby Vaše akce byla opravdu tématická, nabízíme služby půjčovny stylových kostýmů. Půjčovna se nachází přímo v areálu a disponuje stovkami dámských i panských kostýmů ve stylu různých témat akcí. Naše zkušenosti s jejím využitím pro klienty firemních akcí jsou jen pozitivní. Hosté se v kostýmu více uvolní, zabaví a také si akci lépe zapamatují. 

Příprava vizuálů pro pozvánky, programy, pamětní listy i brandové plochy a mnoho dalšího, můžete směle nechat na grafickém oddělení Šiklandu. Na základě vašeho firemního grafického manuálů přiravíme vše na klíč a to včetně tisků a montáže.  

Dokumentace firemních akcí pro potřeby společnosti, ať už jako vzpomínka nebo k propagačním účelům, může mít různou formu. Akci si můžete nafotit na svůj mobilní telefon, nebo využijete služeb profesionálního fotografa, či kameramana, kteří akcí nafotí, natočí a připraví Vám materiál dle potřeby. Může se jednat o prezentační, dokumentární i vzpomínkové materiály a to jak fotografie tak video. K dokumentaci využíváme i trendové technolgie například natáčení dronem. 

V případě potřeby zajistíme dopravu hostů autobusy, minibusy i osobními auty, a to ať už se jedná o dopravu zaměstnanců z Vaší firmy, vlakové stanice nebo je potřeba přivézt hosty z letiště. Pro VIP hosta můžete poslat i letadlo nebo helikoptéru, protože Šikland disponuje i malým letištěm. 

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat skateboard dolor brunch. Food truck quinoa nesciunt laborum.